Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


Hotel Slunce Jeseníky


Úvod -> Rýmařovská hledačka

RÝMAŘOVSKÁ HLEDAČKA ANEB CESTA ZA SLUNCEM

Jeseníky za humnama, Praděd do výše se tyčí, vodopády u Rešova, z krás až přecházejí oči. Velká škoda byla by však Rýmařov po cestě minout, mnoha památek a parků, výhledů si nepovšimnout. Vydejte se s námi nyní na prohlídku částí města, zapojte mozkové buňky, čeká vás zábavná cesta!“  tak začíná dvouhodinové, zábavné, putování městem Rýmařovem. Dvanáct rýmovaných zastavení provede účastníky zábavnou formou historii města a také upozorní na drobné detaily, kterých si v běhu všedních dní návštěvník a mnohdy ani místní obyvatel nevšimne.

 

Jak hledačka funguje? Je to jednoduché a hlavně zábavné pro malé i velké....

Ke každému zastavení se v hledačce váže otázka, na kterou najdete odpověď na místě samotném a zapíšete si ji do políček k tomu určených. Po navštívení všech dvanácti míst a zodpovězení na všechny otázky si v závěru hledačky složíte heslo, které vyslovíte u nás v hotelové recepci.  Pokud bude heslo správné, pracovnice hotelu Vám prozradí cestu ke zlatému pokladu.

To že dojdete až do cíle a vyslovíte správné heslo neznamená, že se vám truhlice se zlatým pokladem otevře. Musíte ještě přijít na čtyřmístný kód k zámku na truhlici s pokladem. Pokud jste po cestě dávali pozor, tak to pro vás nebude problém.

Rýmařovskou hledačku si můžete vyzvednout na recepci našeho hotelu nebo v Městském informačním centru. Nebo si jí můžete vytisknout ZDE.

Tak s chutí do toho....

Hotel Slunce 1997 - 2017 -  20 let s vámi - Hledačka je jednou z mnoha novinek, které vám přinášíme v rámci oslav našeho výročí. 

Odběr novinek

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).

 

Chata Slunce - Karlov pod Pradědem - Jeseníky

TOP ZAJÍMAVOSTI

Galerie Děda Praděda Jiříkov

Rešovské vodopády

Praděd

Vodopády Bíle Opavy

Karlova Studánka

další zajímavosti regionu

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu