Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


Hotel Slunce Jeseníky


Úvod -> Hotel Slunce A - Z

HOTEL SLUNCE A- Z 

Následující informace Vás provedou hotelem a našimi službami.

Náš rodinný Hotel Slunce Vám zajistí vše, co od svého pobytu očekáváte. Vše je u nás na dosah a my se budeme maximálně snažit o to, aby se Vám u nás líbilo. Rodina Valová a tým Slunce.

Adresa hotelu:
Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o.
Jesenická 4
795 01 Rýmařov 1

Telefon - informace/recepce: +420 554 212 790, 777 273 776

Ředitelka: Karla Valová Kolibáčová, 777 273 776
Manažerka marketingu a propagace: Renáta Polišenská, 777 818 592

www.hotelslunce.jeseniky.com
e-mail: hotelslunce@jeseniky.com
FB Hotel Slunce Jeseníky/Rýmařov

Fakturační údaje:
Hotel Slunce Aquacentrum s.r.o.
Jesenická 107/4, 795 01 Rýmařov 1
IČ: 02267284, DIČ: CZ 02267284

INFORMACE A - Z

Aquacentrum
je určeno široké veřejnosti - místním obyvatelům, hotelovým hostům i turistům, kteří tráví svou dovolenou v Rýmařově či v Jeseníkách – tedy všem milovníkům vodních radovánek a relaxace. Čeká na Vás whirlpool vana, perličková lázeň, horká pára, finská sauna, ochlazovací vědro s ledovou vodou, odpočívárna, plavecký bazén s protiproudem i dětské brouzdaliště... a od 1.7.2016 i SLUNEČNÍ TERASA k opalování s možnosti letního osvěžení. Pokud máte v ceně pobytu zahrnut vstup do Aquacentra, tak jste obdrželi PERMANENTKU, kde máte vyznačen počet hodin. Při návštěvě Aquacenta Vám budou hodiny odečítány. Aquacentrum nabízí k zapůjčení ručníky, osušky, prostěradla, župany a také hračky pro děti. Většina našich pobytů zahrnuje neomezený vstup do aquacentra, což znamená, že hodinové ručičky Vás nemusí vůbec trápit. V létě je v Rýmařově možnost přírodního koupání v zahradě Hedva (Flemiška – Flemichova zahrada), na které Vás rádi vybavíme – zapůjčíme Vám deku a ručníky.

Bankomaty
Poštu, Komerční banku a Českou spořitelnu včetně bankomatů najdete na náměstí Mírů. Nejbližší bankomat je nad hotelem v Penny Marketu.

Bezdrátový internet WIFI
Celý areál hotelu, včetně pokojů a restaurace je pokryt bezdrátovým internetovým připojením.

Bowling
Novinkou letošní sezony pro Vaše zpestření pobytu jsou 2 dráhy bowlingu. Termín a čas hry si zarezervujte u obsluhy restaurace. Cena je 190 Kč/hod./dráha. Hrát můžete ve všední dny od 11.00 do 21.00 hod., sobota – neděle + svátky. Hoteloví hosté, každý den od 9.00 hod.

Čerpací stanice
v Rýmařově jsou dvě čerpací stanice i na plyn (EPG) – jedna kousek od nás, na hlavní silnici č.11 směrem na Šumperk a jedna v areálu ČSAD pod vlakovým nádražím na ulici Žižkova 260.

Check in – nástup na pobyt
V den příjezdu od 14.00 hod do 19.00 hod (po 19.00 po domluvě s recepcí – vždy nutno ohlásit pozdější příjezd). Pokud plánujete přijet dříve (před 14.00 hod.) zavolejte nám nebo napište a my se pokusíme Vám pokoj připravit v požadovaném čase.

Check out – opuštění pokoje
V den odjezdu do 11.00 hod. Pozdější check out je možný pouze po domluvě s recepcí. Bonus pro Vás - uvolněním pokoje u nás váš pobyt nekončí. Můžete si zajít ještě do aquacentra nebo do restaurace na oběd.

Děti jsou u nás vítány
Nabízíme jim dětské postýlky, vaničky, nočníky, stoličky k umyvadlům na toaletě, hrací koutek, přebalovací pult v aquacentru i hračky k zapůjčení. V restauraci - dětské menu, jídelní stoličky, prostírky. Je možné si objednat pokoj nebo přímo rodinný apartmán s vybaveným kuchyňským koutkem. Dětské hřiště je vzdálené 8 minut od hotelu v areálu Hedvy (Flemiška – Flemichova zahrada), kde najdete nejen velké dětské hřiště s dětskými prvky, ale i cvičícími prvky pro dospělé a v létě přírodní koupaliště, na které Vás rádi vybavíme dekou a ručníky.

Dětská vanička
V případě zájmu o zapůjčení dětské vaničky ke koupání Vašeho miminka, kontaktujte recepci hotelu nebo pokojské. Tato služba je zdarma.

Dětská postýlka
V případě zájmu o zapůjčení vybavené dětské postýlky (cestovní), nám napište předem a my Vám ji zarezervujeme. Tato služba je zpoplatněna částkou 300 Kč/pobyt.

Elektrické spotřebiče
Z bezpečnostních důvodů není dovoleno používat elektrické spotřebiče kromě holicího strojku, kulmy na vlasy a vysoušeče vlasů (vysoušeče jsou na VIP pokojích v ceně pobytu).

Garáž
Nabízíme Vám úschovu kol, motorek či lyží v naší hotelové garáži.

Grilovací terasa
Je libo večeři na grilu? Ugrilujte si nač máte chuť. U nás to není problém, vše nachystáme a vy si grilujte dle libosti, stačí si jen vybrat z naší nabídky balíčků a zarezervovat si termín a čas. Balíčky jsou kalkulovány pro 2 osoby od základní nabídky se špekáčky až po „královskou“ večeři se steaky, grilovanou zeleninou,…. Grilujeme zdravě na lávovém kamenu. Více informací v hotelové restauraci.

Jízdní řády
Informace o vlakovém a autobusovém spojení Vám rádi vyhledáme a to nejen při odjezdu, ale i při plánování výletů do okolí.

Kouření
Hotel je nekuřácký. Kouření v Hotelu Slunce je povoleno na letní terase a terase s grilem.

Kreditní karty
Přijímáme tyto platební karty: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, DINNERS CLUB A JCB.

Lékařská pomoc
V případě potřeby lékařské pomoci se, prosím, obraťte na personál hotelu. Budeme Vám nápomocni.

Mobilní signál
je v areálu neomezen

Noční klid
Od 22.00 hod. do 6.00 hod. prosíme, buďte ohleduplní ke svým spolubydlícím.

Občerstvení a nápoje
Chlazené nápoje a drobné občerstvení si můžete kdykoliv zakoupit v hotelové restauraci.

Obědy
Obědy jsou podávány v hotelové restauraci. Pokud u nás plánujete dovolenou, většinou Vám obědy nenabízíme a to proto, že Vás nechceme „uvázat“ u hotelu. Oběd si můžete dát na celodenním výletě někde po cestě. Asi to není dobrý obchodní tah, ale soudíme to podle svých zvyklostí při cestování. Něco jiného je, když máte malé děti, které po obědě spí. Nebo si sami rádi po obědě zdřímnete. Pak neváhejte a objednejte si oběd v naší hotelové restauraci.

Parkování
Parkování u hotelu je zdarma. Parkujte, prosím, efektivně - šetřete místem. Kapacita hotelového parkoviště odpovídá počtu pokojů, ale parkují zde i návštěvních aquacentra a bowlingu, kteří zde stojí 1 max. 2 h. a pak odjíždí. Pokud je parkoviště obsazeno můžete parkovat podél cesty i u rodinných domů – pozor na výjezdy. Večer je parkoviště volné a mohou zaparkovat všichni ubytovaní hosté. Parkování je bezpečné a hlídáno kamerami. Nikdy se nic na našem parkovišti nestalo.

Pitná voda
Voda z vodovodu je v našem hotelu nejlepší kvality - pravá Jesenická kohoutková ročník 2017.

Pošta
Napište pozdrav svým blízkým a dejte jim tam i hotelové pamětní razítko - uděláte jim radost. Pohlednice i poštovní známky jsou k dispozici ke koupi na recepci hotelu. Pokud potřebujete přímo Českou poštu, pak ji najdete na náměstí.

Požár
Požární poplachové směrnice a evakuační plán je vyvěšen u schodiště na každém podlaží. Hasicí přístroje jsou umístěny na všech chodbách. V případě zpozorování nebezpečí požáru informujte ihned personál.

Půjčovna kol a motoskůtrů přímo v hotelu (nutné rezervovat předem)
Půjčovna kol – UPOZORNĚNÍ – jste v horách, na případné „reklamace“ že jsou zde kopce nebude brán zřetel ;-). Cena výpůjčky kola: 150 Kč/půldenní výpůjčka (dopoledne nebo odpoledne); 250 Kč/celodenní výpůjčka kola. Ke kolu Vám půjčíme: přilbu, zámek na kolo, sadu na lepení kola při defektu a cyklomapu regionu.

Půjčovna motoskůtrů - cena výpůjčky: 250 Kč/půldenní vypůjčka (dopoledne nebo odpoledne); 450 Kč/celodenní výpůjčka. Ke skůtru Vám půjčíme: přilby, mapu regionu a plnou nádrž. Před vrácením je třeba nádrž doplnit a předložit doklad z čerpací stanice.

Půjčovna lyží
V lyžařských střediscích Karlov, Malá Morávka a Praděd je řada půjčoven, které Vás uspokojí např.: v areálu Ski Myšák

Restaurace
Naše restaurace je otevřená pondělí – čtvrtek 11.00 do 22.00 hod., pátek – sobota 11.00 – 24.00 hod.Případně dle objednávky.

Snídaně
Snídaně jsou podávány servírovanou formou či formou švédských stolů (při obsazenosti hotelové kapacity nad 50%) v čase od 7:30 do 9:00 v hotelové restauraci. Pokud jste na služební cestě a požadujete snídani dříve, řekněte nám o tom a my budeme vstávat dříve s Vámi a snídaní Vám nachystáme.

Storno poplatky – neúčtujeme
• Víme, že se může přihodit neočekávaná situace, která Vám nedovolí nastoupit na pobyt. Jen nám, prosím, napište nebo zavolejte a zrušte rezervaci, abychom mohli pokoj nabídnout dalším hostům.
• V případě předčasného ukončení nebo přerušení pobytu bez zavinění hotelu nevzniká hotelu povinnost vrátit objednateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

Taxi/Hotelové taxi
Rádi Vám objednáme tuto službu. V případě, že k nám cestujete autobusem nebo vlakem, rádi Vás vyzvedneme na nádraží a dovezeme k hotelu. Tato služba je pro naše hosty zdarma.

Toaletní potřeby
Na všech pokojích je hotelová kosmetika - mýdlo a sprchový šampon. V případě, že zapomenete doma zubní kartáček, pastu či jinou z hygienických potřeb, můžete si jej zakoupit na recepci

Ubytovací řád
Ubytovací řád naleznete ve složce na pokojích a též vyvěšený na recepci hotelu. Prosíme o jeho přečtení a dodržování jednotlivých bodů. 

Úschovna zavazadel
Chcete-li po opuštění pokoje Vaše zavazadlo u nás ještě uschovat, obraťte se, prosím, na recepci. Pro tyto účely máme vyhrazenou místnost, která Vám slouží po celý den jako bezplatná úschovna zavazadel.

Večeře
Večeře jsou podávány servírovanou formou v čase od 17:00 do 21:00 v hotelové restauraci.

Výlety do okolí
Nechte se unášet drsnou krásou Jeseníků a poznávejte přírodní i historické zajímavosti Rýmařovska. Obdivujte ruční práci řezbáře Halouzky v Zahradní galerii Děda Praděda v Jiříkově, navštivte hrad Sovinec s bohatým programem i zámek v Bruntále. Obejměte strom v zámeckém parku v Janovicích a zastavte se na Křížové cestě v Rudě. Osvěžte se, nejen pohledem, na Rešovské vodopády nebo si ulovte a snězte svého pstruha na Rybářské baště v Tylově či ve Vrbně pod Pradědem. Ochutnejte vyhlášený bylinný likér Praděd na Pradědu i léčivý pramen v lázních Karlová Studánka... a večer se oddávejte vodním radovánkám v Aquacentru Slunce v Rýmařově. Toulejte se s námi drsnou a opomíjenou krásou Rýmařovska.
Další tipy na výlety

Wi - Fi

Celý areál hotelu včetně pokojů i restaurace je pokryt neomezeným připojením. 

Zamykání hotelu
Klíč od pokoje/apartmánu je centrální, dostanete se s ním nejen do pokoje, ale otevřete s ním i hlavní vchod hotelu/depandance aquacentra. Ve večerních hodinách, prosím, zamykejte hlavní vchod.

Zapomenuté věci
Pokud si host zapomene své osobní věci na pokoji, hotel jej skladuje maximálně jeden měsíc od nálezu. Zapomenuté osobní věci včetně cenností a dokladů posíláme pouze po předchozí dohodě s recepcí. Zaslání zapomenutých věcí je zpoplatněno částkou výše dobírky.
V případě, že host eviduje zapomenuté věci, je nutno se v co nejkratší době po opuštění pokoje zkontaktovat s pracovníky na recepci a sdělit popis zapomenuté věci včetně korespondenční adresy na zaslání. Dovolujeme si upozornit, že po opuštění pokoje hostem hotel nepřebírá zodpovědnost za ponechané věci na pokoji. Pro případ uchování osobních věcí včetně cenností a dokladů v rámci pobytu jsou hostům k dispozici hotelové trezory a to zdarma.

Závady
Závady a poruchy na pokojích hlaste neprodleně pokojské nebo v recepci.

Vaše mínění je pro nás důležité! Vaše zkušenost s naším hotelem je pro nás velmi důležitá. NASTAL PROBLÉM? NELÍBÍ SE VÁM NĚCO? Řekněte nám to, prosím, a my se budeme snažit problém ihned vyřešit k Vaší maximální spokojenosti. Pokud jste byli u nás spokojeni, budeme rádi, když napíšete recenzi např. na Google.

Děkujeme a přejeme Vám příjemný pobyt u nás na Slunci.

 

Odběr novinek

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).

 

Chata Slunce - Karlov pod Pradědem - Jeseníky

TOP ZAJÍMAVOSTI

Galerie Děda Praděda Jiříkov

Rešovské vodopády

Praděd

Vodopády Bíle Opavy

Karlova Studánka

další zajímavosti regionu

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu