Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


Hotel Slunce Jeseníky


Úvod -> UBYTOVÁNÍ JESENÍKY

UBYTOVÁNÍ JESENÍKY - HOTEL SLUNCE

Ubytování Jeseníky - najděte si své místo na Slunci a zarezervujte si ubytování. Nabízíme Vám příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkový pokojích i rodinných apartmánech. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností 5 přistýlek.

HOTEL SLUNCE - PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ JESENÍKY

Ubytování JeseníkyUbytování v Jeseníkách

NOVINKY V UBYTOVÁNÍ JESENÍKY - HOTEL SLUNCE

  • Všechny pokoje jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením,
  • Rozšířili jsme pro Vás ubytovací kapacitu našeho areálu Slunce. Nad Aquacentrem jsme pro Vás vybudovali 7 nových dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlek) se sociálním zařízením v moderním stylu.Samozřejmostí je barevná TV + SAT a neomezené bezdrátové internetové připojení. Na jídlo se sice přechází 10 m do hotelové restaurace, ale zase do Aquacentra můžete jít z pokoje jen v plavkách :-).
  • Níže přinášíme fotografie ze dvou pokojů, ostatní jsou stejně hezké :-). Těšíme se na Vaše rezervace. 

Dvoulůžkový pokoj - Hotel Slunce - AquacentrumDvoulůžkový pokoj - Hotel Slunce - AquacentrumDvoulůžkový pokoj - Hotel Slunce - AquacentrumDvoulůžkový pokoj - Hotel Slunce - Aquacentrum 

Nabízíme Vám několik možností ubytování: 

  • jednolůžkové a dvoulůžkové podkrovní pokoje se soc. zařízením, barevnou TV + SAT. Pokoje jsou menší, ale o to útulnější.
  • dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, barevnou TV+SAT a neomezeným internetovým připojením v hlavní budově Hotelu Slunce a v depandaci v Aquacentru Slunce.

Hotel Slunce - ubytování JeseníkyUbytování Jeseníky - Hotel Slunce

  • apartmány skládající se ze dvou samostatných ložnic, které mají společné sociální zařízení. V každé ložnici je barevná TV + SAT. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo dobré přátele. 

Ubytujte se v JeseníkáchHotel v Jeseníkách

Auto můžete nechat klidně na parkovišti před hotelem - jedná se o klidnou část města, kde se nikdy nic neztratilo ani neponičilo. Kola nebo lyže je možné ushovat v hotelové garáži. 

Příjezd na ubytování:
Na pobyt můžete nastoupit v den nástupu od 14.00 hod. v případě dohody i dříve.
Odjezd:
Poslední den ubytování Vám bude pokoj k dispozici do 11.00 hod. v případě dohody i déle

RELAXAČNÍ POBYTY

Nabízíme Vám strávit jednu noc, víkend či celý týden v našem hotelu formou relaxačních pobytu. Náš hotel Vám zajistí příjemné ubytování, restaurace dobré jídlo a Aquacentrum  vodní radovánky a ze série relaxačních pobytů „Doteky Slunce“ si můžete vychutnat i relaxaci formou masáží a peelingů. Podrobné informace o relaxačních pobytech najdete zde Relaxační pobyty. 

Ubytování Jeseníky

Odběr novinek

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).

 

Chata Slunce - Karlov pod Pradědem - Jeseníky

TOP ZAJÍMAVOSTI

Galerie Děda Praděda Jiříkov

Rešovské vodopády

Praděd

Vodopády Bíle Opavy

Karlova Studánka

další zajímavosti regionu

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu