Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

VIP nabídka

Jste nároční? Plánujete relaxační pobyt, svatební cestu nebo jen jedete na služební cestu, ale přesto si jí chcete užít v plném komfortu? Staňte se našim VIP hostem. Ubytujte se v našich moderních pokojích s veškerým servisem a využívejte všechny naše služby. Kapacita VIP pokojů je omezena.  

VIP pokoje

Dvoulůžkové pokoje s moderním interiérem s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny konferenčním stolkem, křesílky, šatní skříní, LCD televizorem + SAT a neomezeným internetem.

  • Kuchyňský koutek s kávovým a čajovým servisem, minibarem s chlazeným nealko nápojem a základním nádobím vám zajistí komfort na pokoji.
  • Koupelna je společně s toaletou a sprchovým koutem, vybavena umyvadlem, zrcadlem, kosmetickým zrcátkem, fénem, otopným žebříkem a koupelnovou předložkou. Osuška, ručník a župan je připraven pro každou ubytovanou osobu. Kosmetické produkty: tekuté tělové mýdlo a sprchový gel jsou u umyvadla a sprchy.

Další bonusy pro naše VIP hosty:

  • monitorované místo pro vaše auto
  • bezedný šálek kávy v hotelové restauraci
  • neomezený vstup do aquacentra + ručníkový servis + prostěradlo + 0,5 l vody + tělový a sprchový šampon

Kapacita VIP pokojů je omezena - zarezervujte si své místo na Slunci co nejdříve - 777 273 776.

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).