Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

10 DŮVODŮ PROČ LETOS V ZIMĚ K NÁM NA SLUNCE DO JESENÍKŮ

Zima klepe na dveře. Je nejvyšší čas myslet na to, kam vyrazíte. Nechte se inspirovat našim "desaterem" proč letos v zimě právě k nám na Slunce do Jeseníků. Věříme, že Vás přesvědčíme:

*) ​ NOVINKA - od ledna 2019 vaříme své vlastní pivo v našem rodinném pivovaru MOROUS. Ochutnat můžete světlou 11%, 12%, polotmavou 13% a naši nealko sladovou limonádu Morousovu pivoňku.                                                                                                                     
1) Nabízíme pobyty za velmi příznivé ceny pro rodiny s dětmi, páry, seniory, jednotlivce i skupiny 

2) V ceně zimních pobytu je zahrnut NEOMEZENÝ vstup do našeho Aquacentru Slunce, kde najdete plavecký bazén, finskou saunu + ochlazovací vědro, horkou páru, whirlpool, dětské brouzdaliště, odpočívárnu i bar

3) Lyžařská střediska máte na dosah – Lyžujte v nejlepších lyžařských centrech Jeseníků - Karlov pod Pradědem, Malá Morávka, Praděd, ... kam je to jen pár kilometrů a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem aquacentru. 

4) Novinka - nově si u nás můžete zahrát bowling na dvou bowlingových dráhách

5) Potřebujete být stále on-line? Nebo využíváte internet k hledání turistických cílů v okolí? Pak uvítáte neomezený internet v celém areálu Slunce.

6) Máte malé děti? Bude se jim líbit náš dětský koutek v restauraci

7) Vezměte s sebou babičku i dědečka, nebo je pošlete s dětmi samotné na „Pobyt pro seniory“.Do pobytu jsme zabalili vše oč mají senioři zájem - pohodu, klid, dobré jídlo, poznávání i pohyb. A přibalit s sebou mohou až 2 vnoučata do 6 let zdarma.

8) Nudit se u nás nebudete – lyžujte v nejlepších lyžařských centrech Jeseníků, vydejte se na udržované běžecké trasy, bruslete na rýmařovském kluzišti či na rybníku, vydejte se k Rešovským ledovým vodopádům, navštivte zahradní galerii Děda Praděda v Jiříkově a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem aquacentru Slunce nebo si zahrejte bowling.

9) Délku pobytu si určíte sami dle svých požadavků – nabízíme 3,4,5,6 a 7 denní pobyty (možné jsou i pobyty na 1-2 noci)

10) Pobyty můžete uhradit tak, jak Vám to vyhovuje – v hotovosti na místě, formou poukázek, fakturou od zaměstnavatele. Nepožadujeme žádné zálohy předem a neúčtujeme ani žádné storno v případě zrušení pobytů z vážných důvodů.

Věříme, že si najdete pár pádných důvodů proč prožít letošní zimu u nás na Slunci v Jeseníkách.

Doporučujeme Vám včasnou rezervaci.

Těšíme se na Vaše rezervace i osobní setkání u nás na Slunci

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).