Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


 • Hotel Slunce Jeseníky

UBYTOVÁNÍ JESENÍKY - HOTEL SLUNCE

Ubytování Jeseníky - najděte si své místo na Slunci a zarezervujte si ubytování. Nabízíme Vám příjemné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkový pokojích i rodinných apartmánech.  Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností 5 přistýlek.

NOVINKY na slunci

 • Všechny pokoje jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením,
 • Rozšířili jsme pro Vás ubytovací kapacitu našeho areálu Slunce. Nad Aquacentrem jsme pro Vás vybudovali 7 dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením v moderním stylu.Samozřejmostí je barevná TV + SAT a neomezené Wi-Fi. Na jídlo se sice přechází 10 m do hotelové restaurace, ale zase do Aquacentra můžete jít z pokoje jen v plavkách nebo županu.

Nabízíme Vám několik možností ubytování: 

 • jednolůžkové a dvoulůžkové podkrovní pokoje se soc. zařízením, barevnou TV + SAT. Pokoje jsou menší, ale o to útulnější,
 • dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, barevnou TV+SAT a neomezeným internetovým připojením v hlavní budově Hotelu Slunce a v depandaci v Aquacentru Slunce,
 • apartmány skládající se ze dvou samostatných ložnic, které mají společné sociální zařízení. V každé ložnici je barevná TV + SAT. Součástí apartmánu je kuchyňský koutek, který vybavujeme základním nádobím na základě vašeho požadavku. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo dobré přátele.
 • VIP POKOJE

  Jste nároční? Plánujete relaxační pobyt, svatební cestu nebo jen jedete na služební cestu, ale přesto si jí chcete užít v plném komfortu? Staňte se našim VIP hostem. Ubytujte se v našich moderních pokojích s veškerým servisem a využívejte všechny naše služby. Kapacita VIP pokojů je omezena.   

  Dvoulůžkové pokoje s moderním interiérem s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny konferenčním stolkem, křesílky, šatní skříní, LCD televizorem + SAT a neomezeným internetem.

  Kuchyňský koutek s kávovým a čajovým servisem, minibarem s chlazeným nealko nápojem a základním nádobím vám zajistí komfort na pokoji.

  Koupelna je společně s toaletou a sprchovým koutem, vybavena umyvadlem, zrcadlem, kosmetickým zrcátkem, fénem, otopným žebříkem a koupelnovou předložkou. Osuška, ručník a župan je připraven pro každou ubytovanou osobu. Kosmetické produkty: tekuté tělové mýdlo a sprchový gel jsou u umyvadla a sprchy.

  Další bonusy pro naše VIP hosty:  monitorované místo pro vaše auto, bezedný šálek kávy v hotelové restauraci, neomezený vstup do aquacentra + ručníkový servis + prostěradlo + 0,5 l vody + tělový a sprchový šampon.  Kapacita VIP pokojů je omezena.

 • Auto můžete nechat klidně na parkovišti před hotelem - jedná se o klidnou část města, kde se nikdy nic neztratilo ani neponičilo. Kola nebo lyže je možné ushovat v hotelové garáži. 

Další doplňující informace o našem hotelu najdete ZDE

RELAXAČNÍ POBYTY

Nabízíme Vám strávit jednu noc, víkend či celý týden v našem hotelu formou relaxačních pobytu. Náš hotel Vám zajistí příjemné ubytování, restaurace dobré jídlo a Aquacentrum  vodní radovánky a ze série relaxačních pobytů „Doteky Slunce“ si můžete vychutnat i relaxaci formou masáží a peelingů. Podrobné informace o relaxačních pobytech najdete zde Relaxační pobyty. 

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY RELAXAČNÍCH POBYTŮ A SLUŽB:

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).