Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

10 DŮVODŮ PROČ LETOS V LÉTĚ K NÁM NA SLUNCE

Léto je tady. Je nejvyšší čas myslet na to, kam vyrazíte. Nechte se inspirovat našim "desaterem" proč letos v létě právě k nám na Slunce do Jeseníků. Věříme, že Vás přesvědčíme.

Na co se můžete letos těšít? Aneb novinky na Slunci:

Nechte se inspirovat našim "desaterem" proč letos v létě právě k nám na Slunce do Jeseníků. Věříme, že Vás přesvědčíme:

1) LETNÍ DOVOLENÁ 2020 - Nabízíme pobyty za velmi příznivé ceny pro rodiny s dětmi, páry, seniory, jednotlivce i skupiny. Ke všem pobytům jsme letos přibalili neomezený vstup do našeho aquacentra. 

2) V ceně letních pobytu je zahrnut neomezený pobyt v Aquacentru Slunce kde najdete plavecký bazén , finskou saunu, horkou páru, whirlpool, dětské brouzdaliště, odpočívárnu i bar. A letos i SLUNEČNÍ TERASU s lehátky, kde se můžete opalovat...

3) Délku pobytu si určíte sami dle svých požadavků – nabízíme pobyty od 1 noci až po 7 denní pobyty

4) Pobyty můžete uhradit tak, jak Vám to vyhovuje – v hotovosti na místě, formou poukázek (max. 50% z ceny pobytu), fakturou od zaměstnavatele. Nepožadujeme žádné zálohy předem a neúčtujeme ani žádné storno v případě zrušení pobytů z vážných důvodů.

5) Těšte se na regionální kuchyni – kromě standardního stravování můžete v naší restauraci ochutnat tradiční gastronomii. Další chutnou novinkou jsou večery na grilu, kdy Vám nabídneme možnost soukromého grilování.

6) Potřebujete být stále on-line? Využíváte internet k hledání turistických cílů v okolí? Pak uvítáte neomezený internet v celém areálu Slunce

7) Máte malé děti? Nabízíme Vám malý dětský koutek v restauraci, kde jsou pro děti připraveny hračky. V blízkosti hotelu je řada venkovních dětských hřišť.

8) Vezměte s sebou babičku i dědečka, nebo je pošlete s dětmi samotné na Pobyt pro seniory.Do pobytu jsme zabalili vše oč mají senioři zájem - pohodu, klid, dobré jídlo, poznávání i pohyb. A přibalit s sebou mohou až 2 vnoučata do 6 let zdarma.

9) Půjčíme Vám kolo nebo motoskútr - Pokud dáváte přednost svému kolu či motorce, vezměte jej s sebou do Jeseníků :-). Vaši miláčci jsou vítání. Na noc jej ubytujeme v hotelové garáži zdarma.

10) Nudit se u nás nebudete - v okolí je řada historických památek, přírodních zajímavostí a další turistická lákadla – Praděd, Karlov, Malá Morávka – významná turistická střediska, lázně Karlova Studánka, Rešovské vodopády, zahradní galerie Děda Praděda v Jiříkově, hrad Sovinec, výrobna a prodejna Turistických známek v Janovicích, arboretum v Pasece, koně v Albrechticích,… novinkou letošního léta na Rýmařovsku je otevření zdevastovaného zámku v Janovicích a barokní kaple V Lipkách v Rýmařově.

Věříme, že si najdete pár pádných důvodů proč prožít letošní léto u nás na Slunci v Jeseníkách.

Doporučujeme Vám včasnou rezervaci, některé termíny jsou již plně obsazeny.

Těšíme se na Vaše rezervace i osobní setkání u nás na Slunci

REZERVACE ZDE

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).