Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

Jeseníky ubytování - Hotel Slunce

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Láká vás dovolená v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své útulné místo u nás na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén s protiprodem, dětské brouzdaliště a nově i sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás zvýhodněné nabídky na  Májové víkendy 2018, Letní dovolená 2018,  Mimovíkendové pobyty, Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva. Pokryli jsme všechny pokoje bezdrátovým internetovým připojením. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, zapojili jsme se do projektu Jak šmakuje Moravskoslezsko, vybudovali jsme pro vás BOWLING i sluneční terasu s lehátky na léto v našem aquacentru. Stavíme pro vás rodinný pivovar .... Prostě děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci - Hotel Slunce/ ubytování/ Jeseníky.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - staňte našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky

  • LETNÍ DOVOLENÁ 2018  -  se nám kvapem blíží a je nejvyšší čas si najít své útulné místo na Slunci a zarezervovat si pobyt. 

  • S tebou mě baví svět, Bathory, Divoké včely, Freonový duch, Císař a tambor, Zlatník Ondra, Johanka z Arku, Alois Nebel, Díra u Hanušovic… Jste milovníci filmů? Nebo si chcete užít dovolenou trochu jinak? Objevte filmová místa na Rýmařovsku v Jeseníkách. 

  • VÍKENDOVÉ POBYTY od 3.100 Kč/2 osoby. MIMOVÍKENDOVÉ POBYTY od 2.240 Kč/2 osoby. V ceně: ubytování, polopenze, vstup do Aquacentra (bazény, whirlpool, sauny,...)

  • Rýmařovská hledačka aneb cesta za Sluncem - připravili jsme zpestření pobytu pro malé i velké návštěvníky. Naše nová hledačka vás zábavnou formou provede po nejzajímavějších koutech města a také odhalí řadu tajemství. Tak s chutí do toho!

  • Rozšířili jsme nabídku našich služeb o dvě dráhy BOWLINGU. Zpestřete si pobyt u nás na Slunci aktivním pohybem nejen v aquacentru, ale i na bowlingu.
  • VIP nabídka pro náročné Plánujete relaxační pobyt, svatební cestu nebo jen jedete na služební cestu, ale přesto si jí chcete užít v plném komfortu? Staňte se našim VIP hostem. Ubytujte se v našich moderních pokojích s veškerým servisem a využívejte všechny naše služby.

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, BTV + SAT a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením. Hotelová restaurace je rozdělená do 3 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 80 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).