Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

Jeseníky ubytování - Hotel Slunce

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Láká vás dovolená v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své místo na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem a bowlingem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén, dětské brouzdaliště a v létě i sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás zvýhodněné nabídky na ŠTĚPÁNSKÉ POBYTY,  SILVESTROVSKÉ POBYTY 2019 a JARNÍ PRÁZDNINY 2020. Celoročně nabízíme zvýhodněné Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva. Bezdrátové internetové připojení je v celém našem areálu samozřejmostí. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, pro Vaši zábavu jsme přistavěli  BOWLING. Novinkou roku 2019 je náš nový rodinný pivovar MOROUS .... Prostě už 22 let děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení a abyste se k nám rádi vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - staňte se našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky.

  • Zveme Vás na svatomartinskou husu s Morousem. Od pátku 8.11. až do pondělí 11.11.2019 bude podávat svatomartinskou husu na tmavém pivu Morous, které pro tuto příležitost uvařil sládek našeho rodinného pivovaru. Nebude chybět ani tradiční kaldoun a dezert, ale svatomartinského vína se letos na Slunci nedočkáte.  

  • VÍKENDOVÉ POBYTY od 3.600 Kč/2 osoby. V ceně: 2 x ubytování, polopenze, neomezený vstup do našeho aquacentra.
  • VIP nabídka pro náročné Plánujete relaxační pobyt, svatební cestu nebo jen jedete na služební cestu, ale přesto si jí chcete užít v plném komfortu? Ubytujte se v našich moderních pokojích s veškerým servisem a využívejte všechny naše služby.
  • Rozšířili jsme nabídku našich služeb o dvě dráhy BOWLINGU. Zpestřete si pobyt u nás na Slunci aktivním pohybem nejen v aquacentru, ale i na bowlingu.

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, BTV + SAT a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením. Hotelová restaurace je rozdělená do 3 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 100 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar, bowling se 2 dráhami a novinou roku 2019 je náš nový Pivovar a pivo Mourous. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).