Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

Jeseníky ubytování - Hotel Slunce

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Láká vás dovolená v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své místo na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem a bowlingem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén, dětské brouzdaliště a v létě i sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás zvýhodněné nabídky na  ŠTĚPÁNSKÝ POBYT, SILVESTR 2018, JARNÍ PRÁZDNINY 2019,   Mimovíkendové pobyty, Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva. Pokryli jsme všechny pokoje bezdrátovým internetovým připojením. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, vybudovali jsme pro vás BOWLINGStavíme pro vás rodinný pivovar .... Prostě už 21 let děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení a abyste se k nám rádi vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - staňte se našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky

  • Tak a je to venku! Bude se jmenovat Morous. Na chuť našeho piva si ještě budete muset chvilku počkat, ale s jeho vizáží/designem se můžete seznámit už dnes. Těšte se na něj.

  • VÍKENDOVÉ POBYTY od 3.400 Kč/2 osoby. V ceně: 2 x ubytování, polopenze, neomezený vstup do našeho aquacentra.

 
  • Jste o svátcích nejraději doma? Vánoce i Silvestr 2018 chcete prožít se svou rodinou? Ale přece jen byste si na chvilku někam zajeli? Tak co třeba k nám na bohatý sváteční ŠTĚPÁNSKÝ POBYT? Doprodej posledních pokojů.
  • Stejně jako každý rok, tak i letos jsme pro Vás připravili SILVESTR 2018/2019. Můžete si vybrat  z 5 - 7 denních pobytů, ke kterým Vám kromě jiného přibalíme i neomezený pobyt v našem Aquacentru Slunce. OBSAZENO

  • Užijte si JARNÍ PRÁZDNINY 2019  u nás na Slunci. Lyžujte v nejlepších lyžařských centrech Jeseníků - Karlov pod Pradědem, Malá Morávka, Praděd, ... kam je to jen pár kilometrů a večer u nás relaxujte dle libosti - v bazénech a saunách či na bowlingu. Rezervujte co nejdříve. Některé termíny již vyprodány.

 
  • VIP nabídka pro náročné Plánujete relaxační pobyt, svatební cestu nebo jen jedete na služební cestu, ale přesto si jí chcete užít v plném komfortu? Ubytujte se v našich moderních pokojích s veškerým servisem a využívejte všechny naše služby.
  • Rýmařovská hledačka aneb cesta za Sluncem - připravili jsme zpestření pobytu pro malé i velké návštěvníky. Naše nová hledačka vás zábavnou formou provede po nejzajímavějších koutech města a také odhalí řadu tajemství. Tak s chutí do toho!

  • Rozšířili jsme nabídku našich služeb o dvě dráhy BOWLINGU. Zpestřete si pobyt u nás na Slunci aktivním pohybem nejen v aquacentru, ale i na bowlingu.

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, BTV + SAT a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením. Hotelová restaurace je rozdělená do 3 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 80 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).