Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

ubytování Jeseníky - Hotel Slunce

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Víte, že zálohy předem nevybíráme a storno poplatky neúčtujeme? Víme, že se může stát cokoliv. Rezervujte si pobyt u nás na Slunci bez závazků se 100% garancí jistoty z naší strany.

Užijte si dovolenou v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách, pobyty pro dva nebo celou rodinku ? Zastavte se na chvíli a najděte si své místo na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem a bowlingem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén, dětské brouzdaliště a v létě sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás pestrou nabídku pobytů: VÍKENDOVÝ WELLNESS POBYT,  LETNÍ DOVOLENÁ 2024, SVÁTEČNÍ POŠTĚPANSKÉ POBYTY, SILVESTROVSKÉ POBYTY 2024, NOVOROČNÍ POBYTY... Celoročně nabízíme zvýhodněné  Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva nebo pobyty ALL INCLUSIVE. Bezdrátové internetové připojení je v celém našem areálu samozřejmostí. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, pro Vaši zábavu jsme přistavěli   BOWLING. Novinkou je náš rodinný pivovar MOROUS .... Prostě už 28 let děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení, a abyste se k nám rádi vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - staňte se našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky

  •  Právě jsme spustili prodej pobytů LETNÍ DOVOLENÁ 2024. Naše pobytové balíčky zahrnují vše co k ideální dovolené patří, ale to už dávno víte . A víte taky, že zálohy předem nevybíráme a stornopoplatky neúčtujeme? Rezervujte si léto u nás na Slunci bez závazků se 100% garancí z naší strany.

  • Víte, že si u nás můžete užít víkend ALL INCLUSIVE? Je v něm, kromě moře, zabaleno vše co do pobytu ALL INCLUSIVE patří - moderní ubytování, neomezený vstup do našeho aquacentra a neomezená konzumace jídel a nápojů v naší hotelové restauraci. Hoďte starosti i peníze na pár dní za hlavu a užívejte si u nás relaxaci plnými doušky. 

  • VÍKENDOVÉ POBYTY od 5.980 Kč/2 osoby. V ceně pobytu/osoba: 2 x ubytování, 2 x polopenze, neomezený vstup do našeho Aquacentra Slunce.

   
  • Víte, že v našem Pivovaru Morous vaříme spodně kvašená piva, tradiční české ležáky typu 11% a 12%, a polotmavé silné pivo 13%.  Občas vaříme i speciály jiných pivních stylů. Ochutnejte také naši specialitu nealko Morousovu Pivoňku.
 
  • UŽIJTE SI CELÝ DEN U NÁS NA SLUNCI. Snažíme se pro Vás stále vymýšlet novinky, ale nejlepší jsou ty, které si vymyslíte sami. Jako třeba program "CELÝ DEN NA SLUNCI", který jsme realizovali pro naše hosty a rádi zrealizujeme i pro Vás: dopoledne si projdete hledačku s pokladem na konci, dáte si oběd dle chuti. Po obědě si zahrajete bowling, při degustaci Morouse se zabavíte kvízem o našem pivu i pivovarnictví na Rýmařovsku. Pan sládek Vás provede pivovarem i postupy vaření piva a na závěr si užijete vodní radovánky v našem aquacentru Slunce....
     
  • 28 let jsme poskládali do 8 stran nového LETÁČKU, který jsme si nadělili k oslavě čtvrtstoletí našeho působení na poli cestovního ruchu v Jeseníkách. Děkujeme, že jste stále s námi.

 

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Hotel-Slunce-Rymarov-pivovar-Morous Hotel-Slunce-Rymarov-restaurace Hotel-Slunce-Rymarov-Aquacentrum Hotel-Slunce-Rymarov Hotel-Slunce-Rymarov-bowling Hotel-Slunce-Rymarov-exterier Hotel-Slunce-Rymarov-pivovar-Morous Hotel-Slunce-Rymarov-pokoj Hotel-Slunce-Rymarov-pokoj Hotel-Slunce-Rymarov-restaurace Hotel-Slunce-Rymarov-Aquacentrum-bazen Hotel_Slunce_Rymarov_Pivo_Morous Hotel_Slunce_Rymarov_recepce Hotel_Slunce_Rymarov_restaurace Hotel_Slunce_Rymarov_sal Hotel_Slunce_Rymarov_bowling

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích/apartmánech. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, TV a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením.  Hotelová restaurace je rozdělená do 4 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 120 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar, bowling se 2 dráhami a velkým lákadlem je naše pivo Morous z rodiného  Pivovaru Mourous. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).