Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


 • Hotel Slunce Jeseníky

Jeseníky ubytování - Hotel Slunce

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Láká vás dovolená v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své útulné místo u nás na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén s protiprodem, dětské brouzdaliště a nově i sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás zvýhodněné nabídky na Silvestr 2017, Jarní prázdniny 2018,  Mimovíkendové pobyty, Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva. Pokryli jsme všechny pokoje bezdrátovým internetovým připojením. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, zapojili jsme se do projektu Jak šmakuje Moravskoslezsko, vybudovali jsme pro vás BOWLING i sluneční terasu s lehátky na léto v našem aquacentru. Stavíme pro vás malý pivovar .... Prostě děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci - Hotel Slunce/ ubytování/ Jeseníky.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - zaregistrujte se k odběru novinek, nebo se staňte našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky

 • REALIZUJEME PRO VÁS NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY. Prosíme Vás o shovívavost – testujeme, upravujeme, vkládáme, fotíme,… Děláme vše pro to, abyste u nás našli vše, co hledáte. 
 • LETOS SLAVÍME 20 LET. Užijte si celoroční oslavu s námi - ke všem našim pobytům jsme vám letos přibalili NEOMEZENÝ vstup do našeho aquacentra (týká se pobytů, kde je v ceně zahrnut vstup do aqucentra), připravili Rýmařovskou hledačku aneb cesta za Sluncem, která Vás provede zajímavými místy Rýmařova, zvýhodnili řadu pobytů,... a chystáme další překvapení.

 • NOVINKA 2017 - Rýmařovská hledačka aneb cesta za Sluncem - připravili jsme zpestření pobytu pro malé i velké návštěvníky. Naše nová hledačka vás zábavnou formou provede po nejzajímavějších koutech města a také odhalí řadu tajemství. Tak s chutí do toho!

 • SVÁTEČNÍ ŠTĚPÁNSKÝ POBYT Jste o svátcích nejraději doma? Vánoce i Silvestr 2017 chcete prožít se svou rodinou? Ale přece jen byste si na chvilku někam zajeli? Tak co třeba k nám na bohatý sváteční Štěpánský pobyt? Doprodáváme poslední volné pokoje.

 • SILVESTR 2017 V JESENÍKÁCH  Ať hledáte Silvestr 2017, silvestrovské pobyty nebo silvestr na horách jste na dobré adrese :-). Stejně jako každý rok, tak i letos jsme pro Vás připravili Silvestr 2017. OBSAZENO

 • JARNÍ PRÁZDNINY 2018 V JESENÍKÁCH Užijte si jarní prázdniny u nás na Slunci. Lyžujte v nejlepších lyžařských centrech Jeseníků, kam je to jen pár kilometrů a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru či bowlingu. Termíny se rychle plní. Neváhejte s rezervací.

 • VÍKENDOVÉ POBYTY od 3.100 Kč/2 osoby. MIMOVÍKENDOVÉ POBYTY od 2.240 Kč/2 osoby. V ceně: ubytování, polopenze, vstup do Aquacentra (bazény, whirlpool, sauny,...)

 • S tebou mě baví svět, Bathory, Divoké včely, Freonový duch, Císař a tambor, Zlatník Ondra, Johanka z Arku, Alois Nebel, Díra u Hanušovic… Jste milovníci filmů? Nebo si chcete užít dovolenou trochu jinak? Objevte filmová místa na Rýmařovsku v Jeseníkách. 

 • Rozšířili jsme nabídku našich služeb o dvě dráhy BOWLINGU. Zpestřete si pobyt u nás na Slunci aktivním pohybem nejen v aquacentru, ale i na bowlingu.

 • NOVINKA 2017 - VIP nabídka pro náročné Plánujete relaxační pobyt, svatební cestu nebo jen jedete na služební cestu, ale přesto si jí chcete užít v plném komfortu? Staňte se našim VIP hostem. Ubytujte se v našich moderních pokojích s veškerým servisem a využívejte všechny naše služby.

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, BTV + SAT a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením. Hotelová restaurace je rozdělená do 3 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 80 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).