Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


 • Hotel Slunce Jeseníky

Jeseníky ubytování - Hotel Slunce

Vážení hosté, v návaznosti na rozhodnutí vlády Nabízíme ubytování obchodním cestujícím.

REZERVACE: 777 273 776, 777 818 592

MOROUS PŘECHÁZÍ NA WINDOWS!

Pivní okno otevřeno v Hotelu Slunce každý den od 16:00 do 18:00 hod. nebo po předchozí domluvě na tel.: 777 273 776. Druhy piv a balení dle aktuální nabídky na místě.

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Láká vás dovolená v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své místo na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem a bowlingem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén, dětské brouzdaliště a v létě i sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás zvýhodněné nabídky na JARNÍ PRÁZDNINY 2020VELIKONOCE 2020 a LETNÍ DOVOLENÁ 2020. Celoročně nabízíme zvýhodněné  Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva. Bezdrátové internetové připojení je v celém našem areálu samozřejmostí. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, pro Vaši zábavu jsme přistavěli   BOWLING. Novinkou roku 2019 je náš nový  rodinný pivovar MOROUS .... Prostě už 23 let děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení a abyste se k nám rádi vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - staňte se našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky. 

 • MOROUS PŘECHÁZÍ NA WINDOWS! Pivní okno otevřeno v Hotelu Slunce každý den od 16:00 do 18:00 hod. nebo po předchozí domluvě na tel.: 777 273 776. Druhy piv a balení dle aktuální nabídky na místě.
 
 • Vážení hosté, v návaznosti na rozhodnutí vlády, vás informujeme, že celý náš areál je do odvolání uzavřen. informace: 777 273 776, 777 818 592
 
 • Víte, že v našem Pivovaru Morous vaříme spodně kvašená piva, tradiční české ležáky typu 11% a 12%, a polotmavé silné pivo 13%. Vaření probíhá tradiční dekokční metodou z moravských humnových sladů a českých a moravských chmelů. Občas vaříme i speciály jiných pivních stylů. Ochutnejte i naši specialitu Morousovu Pivoňku, což je nezakvašená mladina o 6%, čili nealkoholický nápoj, poněvadž alkohol spolu s CO2 vytváří až kvasinky „pojídáním“ cukrů.
   
 • Užijte si  VELIKONOCE 2020  u nás na Slunci - toulejte s jarním sluníčkem po krásách Rýmařovska a večer se oddávejte vodním radovánkám, zahrajte si bowling a ochutnejte našeho Morouse nebo Morousovu pivoňku.... OBSAZENO​​
 
 • Rýmařovská hledačka aneb cesta za Sluncem - připravili jsme zpestření pobytu pro malé i velké návštěvníky. Naše nová hledačka vás zábavnou formou provede po nejzajímavějších koutech města a také odhalí řadu tajemství. Tak s chutí do toho.             
 • LETNÍ DOVOLENÁ 2020 se kvapem blíží a je nejvyšší čas na rezervace. V průběhu letních prázdnin Vám nabízíme 3 až 7 denní pobyty i s doporučeným programem co u nás navštívit. 
 
 • VÍKENDOVÉ POBYTY od 3.600 Kč/2 osoby. V ceně: 2 x ubytování, polopenze, neomezený vstup do našeho aquacentra.
 • Rozšířili jsme nabídku našich služeb o dvě dráhy BOWLINGU. Zpestřete si pobyt u nás na Slunci aktivním pohybem nejen v aquacentru, ale i na bowlingu.

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, BTV + SAT a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením.  Hotelová restaurace je rozdělená do 3 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 100 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar, bowling se 2 dráhami a novinou roku 2019 je náš nový Pivovar a pivo Mourous. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).