Hotel Slunce

Jesenická 4, 768 335 Rýmařov, Tel.: +420 554 212 790, E-mail: hotelslunce@jeseniky.com


  • Hotel Slunce Jeseníky

Jeseníky ubytování - Hotel Slunce

Příjemné ubytování v Hotelu Slunce v Rýmařově

Víte, že zálohy předem nevybíráme a storno poplatky neúčtujeme?  Víme, že se může stát cokoliv. Rezervujte si pobyt u nás na Slunci bez závazků se 100% garancí z naší strany.

Láká vás dovolená v Česku? Hledáte příjemné ubytování v Jeseníkách? Zastavte se na chvíli a najděte si své místo na Slunci. Zveme Vás na Hotel Slunce - hotel s bazénem a bowlingem. Poznávejte přírodní zajímavosti i historické památky Jeseníků a večer se oddávejte vodním radovánkám v našem Aquacentru Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazén, dětské brouzdaliště a v létě i sluneční terasu s lehátky. Připravili jsem pro Vás zvýhodněnou nabídku  LETNÍ DOVOLENÁ 2021, SILVESTROVSKÉ POBYTY 2021 i JARNÍ PRÁZDNINY 2022 . Celoročně nabízíme zvýhodněné  Pobyty pro seniory i ubytování formou Víkendové pobyty pro dva. Bezdrátové internetové připojení je v celém našem areálu samozřejmostí. Rozšířili jsme restauraci na 100 míst, pro Vaši zábavu jsme přistavěli   BOWLING. Novinkou je náš nový  rodinný pivovar MOROUS .... Prostě už 24 let děláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojení a abyste se k nám rádi vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že u nás prožijete příjemné chvíle na Slunci.

NOVINKY NA SLUNCI

Stále pro Vás připravujeme něco nového - staňte se našim fanouškem na Facebooku a my Vás budeme pravidelně informovat. Mějte informace z první ruky. 

  • Víte, že v našem Pivovaru Morous vaříme spodně kvašená piva, tradiční české ležáky typu 11% a 12%, a polotmavé silné pivo 13%. Vaření probíhá tradiční dekokční metodou z moravských humnových sladů a českých a moravských chmelů. Občas vaříme i speciály jiných pivních stylů. Ochutnejte i naši specialitu nealko Morousovu Pivoňku.

  • VÍKENDOVÉ POBYTY od 4.200 Kč/2 osoby. V ceně: 2 x ubytování, polopenze, neomezený vstup do aqua.
  • Zpestřete si pobyt u nás na Slunci aktivním pohybem nejen v aquacentru, ale i na BOWLINGU.

  • Doprodáváme poslední volné pokoje na LETNÍ DOVOLENOU 2021. Najdete u nás vše, co k pohodové dovolené patří - relax, koupání, poznávání, grilování i naše výborné orosené pivo Morous.  Víte, že zálohy předem nevybíráme a stornopoplatky neúčtujeme?  Víme, že se může stát cokoliv. Rezervujte si léto u nás na Slunci bez závazků se 100% garancí z naší strany.
 
  • Zahájíli jsme prodej SILVESTROVSKÝCH POBYTŮ 2021. Můžete si vybrat  z 5 - 7 denních pobytů, ke kterým Vám kromě jiného přibalíme i neomezený pobyt v našem Aquacentru Slunce.
 
  • JARNÍ PRÁZDNINY 2022 - lyžujte v nejlepších lyžařských centrech Jeseníků a večer relaxujte v našem aquacentru, na bowlingu nebo s našim Morousem. Víte, že zálohy předem nevybíráme a stornopoplatky neúčtujeme?  Víme, že se může stát cokoliv. Rezervujte si léto u nás na Slunci bez závazků se 100% garancí z naší strany.

Ubytování Jeseníky - hotel Slunce

Nabízíme Vám příjemné ubytování v Jeseníkách. Ubytovat se u nás můžete ve 20 pokojích. Kapacita hotelu je 50 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje mají socíální zařízení, BTV + SAT a jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením.  Hotelová restaurace je rozdělená do 4 částí, nabízí tradiční kuchyni a stravování až po 120 hostů. Součástí hotelu je Aquacentrum Slunce, kde najdete whirlpool, sauny, bazény, dětské brouzdaliště, odpočívánu i bar, bowling se 2 dráhami a novinou je náš nový rodinný  Pivovar a pivo Mourous. 

NAJDĚTE SI SVÉ MÍSTO NA SLUNCI 

HORSKÁ CHATA SLUNCE

Hledáte chatu či chalupu pro ubytování v Jeseníkách pro partu přátel nebo rodinu? Pak si zarezervujte nově zrekonstruovanou Chatu Slunce v Karlově pod Pradědem (kapacita 12 osob).